Přeskočit na obsah

Investice

Pokud máš z jakéhokoliv vlastního opodstatněného důvodu zájem, jakkoliv se podílet na prostředí RM či investovat jakékoliv prostředky, i v tomto případě takové jednání podléhá výše zmíněným podmínkám a principům.

Ti, kteří se na základě splnění a akceptování podmínek či principů pro investici rozhodnou, se mohou obrátit na některý z dostupných kontaktů. Stejně tak ti, kteří se rozhodnou pro investici finančního charakteru, můžou využít některý z dostupných kontaktů nebo bankovního spojení. Jakékoliv (nejen) finanční prostředky ovšem takovým jednáním nabydou formu a podstatu daru.

Pakliže se rozhodneš investovat, ať už v rámci posloupnosti na základě využívání služeb, servisu, produktů RM, či z jiných vlastních důvodů, něco jako „ceník a cenovky“ v RM neexistuje. Oproti klasickému „komerčnímu“ systému tedy nejen, že nejsi povinen za produkty a služby platit, ale pokud se přeci jenom „platit“ (investovat do / podpořit RM) rozhodneš, ať už na základě posloupnosti v rámci využívání služeb, servisu, produktů RM atp. či jiných, pak není podstatné kdy k tomu dojde. Tedy není podstatné, jestli k tomu dojde předem, během či po užívání servisu, služeb nebo odebírání produktů. „PO“ pak znamená, že nezáleží na tom, jestli člověk („zaplatí“ investuje / podpoří RM) ten samý den, kdy službu nebo servis či produkt využívá či odebírá, ale může si zvolit jakoukoliv pro něho podstatnou a smysluplnou prodlevu, ať už se jedná v řádu dnů, měsíců či roků.

Bankovní spojení: 2379242002/5500