Přeskočit na obsah

Tvorba

Toto odvětví je zaměřené především na výrobky užívané v domácím prostředí. Ať už se jedná o různé mycí či čistící prostředky, užitečné „vychytávky“, kdy je v postupech výroby zohledněn původ  používaných ingrediencí a složek, které pokud možno mohou pocházet přímo z okolní přírody (popel, ořechové slupky atd..) nebo složky pocházející z (minimální) průmyslové výroby pocházející z pokud možno co nejužšího perimetru okolí, kde k dané výrobě dochází, které se při domácí výrobě daných výrobků používají pouze v nezbytné míře (například při výrobě domácích mýdel či pracích prostředků atp.). V neposlední řadě také může jít například o tvorbu nástěnných maleb, které mohou mít mimo svojí „dekorační“ funkci také především určitý přesah, a tedy například v případě „výzdoby“ dětského pokoje jakousi „interaktivní“ vlastnost, která může své benefity zhodnotit třeba například v odvětví „škola“.

Námětů, které zpracováváme je celá řada, ať už se inspirujeme ve svém okolí, či vyvíjíme a realizujeme vlastní nápady a postupy. Výrobky a postupy se snažíme neustále optimalizovat a mírnit tak „dluhovost“, která se může na některé výrobky v určitých příkladech vázat.

V případě zájmu o výrobky, produkty a služby, je v tomto odvětví taktéž poskytujeme tomu, kdo nemá možnosti či potenciál takové produkty sám vyrábět a již nechce více nakupovat chemické, vysoce průmyslově zpracované obdoby těchto produktů. Můžeme také poskytnout samotné ingredience či suroviny, které již vyrobit dokážeme, nebo ve „větším“ nakupujeme.  V každém případě, ať už se jedná o výrobky, produkty, či ingredience nebo suroviny, jsou poskytovány do vlastních obalů.

  V případě většího zájmu o samotné postupy a nápady bude eventuálně vytvořen další „dokument“, v principu obdobný existujícímu „dokumentu“ „Kuchařka RM“. Tedy souhrn receptů, postupů a nápadů takovýchto produktů, které si může kdokoliv následně sám vyrobit. „Dokument“, který bude moci býti za určitých podmínek poskytnut stejně, jako je tomu v případě „Kuchařky RM“.

V každém případě je tato oblast velice široká s téměř nekonečnými možnostmi, a tak budeme rádi, když se s námi podobně smýšlející lidé podělí o vlastní nápady či užitečné typy.

Více informací, či fotogalerií na: