Přeskočit na obsah

RM – FRA

RM – FR prozatím ve Francii žádné zázemí (dílny, užitné plochy a skladovací prostory) vybudované nemá, a na takovou příležitost či možnost stále čeká, ale třeba se nám do budoucna podaří zrealizovat obdobné „centrum RM“ s nejširšími možnostmi poskytovaných služeb a zázemím, jaké je v ČR (pro některé důležité poskytované služby ovšem zázemí naštěstí není potřeba). Prozatím je ve Francii možné poskytovat pouze služby, které se na konkrétní vybudované zázemí nikterak nevážou, a tedy zejména služby typu seancí, ale také seminářů, školení atp. V určitých případech je pak možnost některé produkty vyrobené v ČR do Francie dopravit, anebo se za některými službami vydat do ČR osobně. Pokud by se však kdokoliv chtěl, jakkoliv podílet na vybudování takového centra ve Francii, určitě se o to může alespoň pokusit. Pokud by někdo věděl o vhodných prostorách k vybudování dílniček či užitných ploch nebo skladovacích prostor, které by mohl zapůjčit, poskytnout, či prodat RM, stejně tak budeme velice rádi, pokud se o takové informace s námi podělí.

Stejně tak pokud by se někdo chtěl podílet nejen na budování zázemí, ale i na samotném chodu RM ve FR a stát se tak jeho součástí.

Tým lidí, kteří se podílejí na chodu RM – FR: 

Jan

Zakladatel RM. Dal za vznik veškerým odvětvím RM na jejichž chodu se zatím ještě stále podílí ve všech případech. Prozatím jediný, kdo může poskytnout „seance“.

Jan – Facebook

Jan – Instagram

 U Jana často záleží na tom, v jaké zemi se v daný moment nachází.