Přeskočit na obsah

RM – CZ

RM – CZ má prozatím vybudované malinké zázemí v oblasti Českého ráje v České republice. Jedná se o skromnou soustavu dílniček a užitného prostoru, které jsou přes svoji skromnost prozatím naprosto dostačující. Co je ovšem nedostačující, je bohužel možnost skladování nejrůznějšího odpadního, rekuperovaného materiálu. RM – CZ se nicméně angažuje v poskytování služeb a produktů veškerých domén prezentovaných na webových stránkách. V případě potřeby je také možno některé služby či produkty „vyvézt“ za hranice České republiky, jeli ovšem takový transport smysluplný.

V případě, že by někdo chtěl, jakkoliv rozšířit základnu spolupracovníků a stát se tak součástí RM či jakkoliv jinak RM podpořit, opět budeme velice rádi, pokud se o to alespoň pokusí.

Děkujeme.

Tým lidí, kteří se podílejí na chodu RM – CZ:

Jan

Zakladatel RM. Dal za vznik veškerým odvětvím RM na jejichž chodu se zatím ještě stále podílí ve všech případech. Prozatím jediný, kdo může poskytnout „seance“.

Jan – Facebook

Jan – Instagram

P.S. Často záleží na tom, v jaké zemi se v daný moment nachází.

Jituš

Hlavní „šéfkuchař“ a pracovník v odvětví „kuchařka“, ale také pomocná síla v odvětví „pěstování“.

Maruš

Hlavní švadlena v odvětví „výroba – textil“, ale také designér, „výtvarník“, dále má na starosti odvětví „pěstování“ a je také pomocnou silou v odvětví „psi a lidé“.

Maruš – Facebook

Maruš – Instagram

Kíťule

Má na starosti administrativní oddělení, účetnictví a zároveň je také švadlenou v odvětví „výroba – textil“ a sekretářem.

Týnuš

Masérka a pomocná síla v odvětví „kuchařka“, „pěstování“ či „výroba-textil“, ale také má na starosti bylinky a odvětví „včely“.

Gin

Pomocná síla v odvětví „kuchařka“ a „pěstování“, ale především má na starosti odvětví „tvorba“, jazyky a sekci muziky.

(Frenký)

Frenký má zatím teprve 5 let, tak teprve uvidíme, jestli bude mít zájem v tomto prostředí pokračovat, či v jakém odvětví se bude chtít angažovat. Nicméně už teď se rozkoukává v různých odvětvích, zejména pak v odvětví „kuchařka“, kde působí jako hlavní ochutnávač, a především jako hlavní iniciátor tvorby a vývoje „dezertů“. V neposlední řadě je to pak pomocný „masér“ a v hlavní řadě optimalizátor v prostředí „škola“. Jeho zásadní rolí je ale hlavně „Průvodce“ dětským světem RM.

Domča (MacGyver)

Pomocník v odvětví „výroba – dřevo / kov“ ale také se vyzná v elektronice, IT, elektrice či mechanice atd. Dále také pomocná síla v odvětví „psi a lidé“