Přeskočit na obsah

Kolekce – Singing Rock

Jedná se o kolekci vytvořenou pro Singing Rock.

Na základě předešlé komunikace a interakce, jsme se rozhodli podpořit tuto firmu, nikoliv ale jako Firmu takovou, nýbrž samotnou vůli lidí zde pracujících, přemýšlet nad dopady firemního jednání, především nad následným využitím a zpracováním produkovaných odpadních materiálů, ale také nad investováním energie do některých bohulibých projektů, zaměřených na obohacení našeho společného okolí.

Jedná se o kolekci vyrobenou kompletně z odpadních a zbytkových materiálů, dekorovanou ručním tiskem a malbou.  V galerii je tedy možno vidět zpracování této kolekce od návrhu, designu až po finální verzi samotného doplněného firemního loga. Jelikož se jedná o firmu vyrábějící produkty pro výškové práce a horolezení, celá kolekce byla „ušitá“ na míru, a to včetně volby produktů, střihů či materiálů, ale zejména pak samotný design a návrhy grafického zpracování, včetně doplnění firemního loga o symbol „RECYCLED“.

Uvidíme, jak se nadále bude tato vůle SGR vyvíjet, na jejímž základě bude moci třeba dojít i k další, třeba výraznější podpoře, či dokonce k nějaké spolupráci. Budeme jedině rádi, když se podaří realizovat některé z dalších nápadů, o kterých již společně přemýšlíme.

Více info a další konkrétní ukázky některých z našich forem podpory naleznete na: Podporujeme